LifeChi - Borovicový pyl (Pinus massoniana) tablety 120 tbl

Tablety z borovicového pylu poskytují pohodlné užívání a rychlý přísun více jak 200 živin, které se nacházejí v přírodním borovicovém pylu. Borovicový pyl obsahuje množství přírodních vitamínů, minerálů, esenciálních a neesenciálních aminokyselin, enzymů a koenzymů, mastných kyselin jako je kyselina alfa-linolenová (ALA) a dalších živin.

● Tablety z borovicového pylu s více jak 98% narušenou buněčnou stěnou pylových zrn. Čistý obsah balení: 120 tablet (celkem 60 g).

Cena
660 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Vytisknout Vložit do seznamu

Užívání borovicového pylu jako byliny pochází již z dob poprvé dokumentované čínské bylinné medicíny. Od té doby se borovicový pyl používá jako doplněk stravy. Díky nutričním vlastnostem borovicového pylu a jeho fytosterolním sloučeninám, je považován za přírodní životabudič.

Forma tablet je jednoduchý a účinný způsob, jak pohodlně borovicový pyl užívat například na cestách nebo kdekoliv se nacházíte. K užívání borovicového pylu ať již ve formě prášku nebo tablet je také dobrým doplňkem tinktura z borovicového pylu.


Latinský název: Pinus massoniana

Jiné názvy: Pine pollen, Pollen pini, Song Hua Fen

Země původu: provincie Zhejiang, jezera Qiandao Lake, Asie


Jakost Typ Zpracování Aplikace
potravinářská tablety z pylového prášku ruční sběr doplňky stravy, fytoterapie


Historie použití: TČM, Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, doplňky stravy, fytoterapie, alternativní medicína

Účinné látky: vitamíny, minerály, aminokyseliny, omega 3, 6 a 9, vláknina, enzymy, koenzymy, flavonoidy, monosacharidy, superoxid dismutáza (SOD), inositol, polyfenoly, quercetin, rutin, rostlinné steroly

Rostlinné steroly/stanoly přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi - příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,8 g rostlinných sterolů/stanolů denně.

Souvisí s: Menopauzálním komfortem, duševním stavem a výkonem, čilostí, vitalitou, únavou, odolností, normální činnost gastrointestinálního traktu, superpotravinami, sportovci, bodybuildingem, speciální výživou, přírodní kosmetikou, superoxid dismutáza (SOD)

Užívání: Borovicového pylu obvykle  užíváme cca 2 – 3 tablety v jedné dávce. Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, ve fytoterapii až 3x denně.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Tržiště 14, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o účincích borovicového pylu se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!

 

Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Upozornění pro alergiky: Není vhodné pro osoby citlivé na borovicové produkty.