LifeChi - Aloe vera (Aloe vera Haw. Berg) extrakt v prášku 100 g

Aloe je velmi oblíbená rostlina v nejrůznějších odvětvích a také hojně v kosmetice. Obsahuje látky, které působí antioxidačně. Hlavní účinnou látkou aloe vera je glykosid barbaloin.

● 100% přírodní extrakt v prášku z listů aloe vera s obsahem více jak 35% barbaloinu. Čistý obsah balení: 100 g.

Cena
398 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
100 g
VytisknoutVložit do seznamu

Aloe vera je využívána již po tisíce let jako účinná rostlina a její užívání se rozšířilo po celém světě. Nejstarší důkazy o jejím využití pocházejí z raného Egypta z doby před 6000 lety. V poslední době její mnohostranné účinky objevuje i západní svět a potvrzují je četné vědecké studie. Rostlina je používána v tradiční indické, čínské i arabské medicíně. 

Latinský název: Aloe vera

Jiné názvy: Aloe vera, Aloe pravá, Aloe barbadensis, Aloe barbadensis Mill., Aloe barbadensis var. chinensis Haw., krev Bohů, rostlina nesmrtelnosti

Země původu: hornatá provincie Yunnan, Asie


Zařazení Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Zpracování
Aplikace
surovina pro následné a individuální zpracování
práškový extrakt z listů horkovodní 35% barbaloin
ruční sběr
věda, výzkum, kosmetikaHistorie použití: Tradiční čínská, egyptská, řecká, římská, indická, arabská medicína, tradiční přírodní medicína, ájurvéda

Obsahové látky: Barbaloin, latex, aloin, antrachinony, pryskyřice, steroly (b-sitosterol a kampesterol), hořčiny, saponiny, kyseliny (kumarinová, citronová, jablečná, vinná), aminokyseliny, aktivní polysacharidy mukopolysacharidy, minerální látky (hořčík, draslík, selen, zinek)

Souvisí s: Normálním stavem pokožky, Antioxidanty

Zařazení:   Surovina pro následné a individuální zpracování

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie. Tento produkt není potravina a není určen k orálnímu užití.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Máte dotaz k produktu? Napište nám.