LifeChi - Bambusový list (Bamboo leaf) extrakt v prášku 100 g

Bambusový extrakt z listů je bohatým zdrojem křemíku a flavonoidů. Křemík využívá naše tělo jako základní stavební materiál. Stává se součástí různých druhů tkání v našem těle, včetně kostí, vlasů, kůže a nehtů. Flavonoidy jsou zase známé pro své antioxidační působení. Flavonoidy také regenerují a zpevňují cévy.

● Extrakt v prášku z listů bambusu s obsahem křemíku a více jak 15% flavonoidů. Čistý obsah balení: 100 g.

Cena
548 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
100 g
Vytisknout Vložit do seznamu

Výtažek z bambusových listů má dlouhou historii potravin s využitím v bylinné medicíně v Číně. Je to jeden z nejlepších přírodních zdrojů křemíku. Podle souvisejících výzkumů jsou účinnými složkami extraktu z bambusových listů hlavně flavonoidy, fenolové kyseliny, aminokyselina a další stopové prvky. 

Bambus přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších doplňků kosmetiky, které najdete také v mýdlech, šamponech, kondicionérech a multivitaminech. V mládí naše tělo obsahuje více oxidu křemičitého, než je tomu v době stárnutí, proto je bambusový extrakt tak oblíbený doplněk stravy k dodání významného množství flavonoidů a křemíku.

Latinský název: Bamboo

Jiné názvy: Bamboo Leaf, Golden Bamboo, Bambusa, Bambusoideae

Země původu: provincie FuJian, Asie


Jakost Typ Zpracování Aplikace
potravinářská vodný extrakt ruční sběr doplňky stravy, fytoterapie


Historie použití: Tradiční čínská medicína, tradiční přírodní medicína, doplňky stravy, fytoterapie, alternativní medicína

Účinné látky: Flavonoidy, křemík, fenolové kyseliny, aminokyseliny

Souvisí s: Normální stav kostí a kloubů, Normální funkce dýchacího systému

Užívání: Obvykle postačuje u takto koncentrovaného extraktu cca 0,5 g – 1,5 g extraktu v jedné dávce (jedna orientační odměrka, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, ve fytooterapii až 3x denně. Extrakt má příjemně sladkou chuť, takže je dobré odměřenou dávku rozpustit v čaji nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, kakao apod.), případně dochutit mlékem a medem.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Tržiště 14, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o účincích této rostliny se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.