LifeChi - Mýdlo s borovicovým pylem 110 g

Přírodní ručně vyráběné mýdlo z rostlinných olejů a borovicového pylu. Mýdlo je vyrobeno na bázi kvalitního kokosového, olivového a ricinového oleje. Borovicový pyl pak dodává mýdlu na hodnotě oproti jiným mýdlům.

Cena
119 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Vytisknout Vložit do seznamu

Bylinné mýdlo s borovicovým pylem a rostlinnými oleji. Díky množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů vyživuje pokožku s největší péčí.

V tradiční čínské medicíně byl borovicový pyl obvykle používán jak vnitřně, tak i zevně. Aplikoval se tímto způsobem pro jeho omlazující učinky na pokožku.

Pyl z borovice obsahuje vysoké množství antioxidantů, fytonutrientů, minerálů a vitaminů, které ochrání pokožku před vnějšími vlivy životního prostředí.

Naše tělo si zaslouží to nejlepší. Jak možná víte, kůže je největším orgánem těla, ochrání nás, pomáhá při regulaci tělesné teploty, dovoluje nám cítit doteky a tvoří také první bariéru obrany před vnějšími vlivy. Také absorbuje téměř všechno, s čím přicházíme do kontaktu. Dobré i to špatné. Vědět, co si na pokožku dáváme, je důležité, a proto bychom měli také pečovat o naši pokožku, udržovat ji zdravou a poskytovat jí živiny.


Způsob použití: Navlhčenou pokožku namydlete a opláchněte. Při zasažení očí a nosní či ústní dutiny vypláchněte čistou vodou.

Ke každodennímu použití.
Skladujte v suchu.
110 g ± 5 % dle doby zrání.
Vyrobeno tradiční metodou za studena.

Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Aqua, Olea Europaea Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Ricinus Communis Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Pinus massoniana Lamb
Složení:
kokosový olej, voda, olivový olej, hydroxid sodný, ricinový olej, 100% olej z rakytníku řešetlákového, bambucké máslo, borovicový pyl

Prodejce: Tomáš Měřínský, Tržiště 14, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz


OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ PRODUKTY. 


Všechny vlastnosti

jemná péče, problematická pleť, vegan, ekzém, citlivá pokožka, regenerační, omlazující

Máte dotaz k produktu? Napište nám.