LifeChi - Outkovka kafrová (Antrodia cinnamomea) extrakt v prášku 50 g

Outkovka kafrová je mimořádně ceněná houba rostoucí na Tchaj-wanu pod kůrou skořicovníku Kanehirova (Cinnamomum kanehirai). Tato vzácná houba je předmětem mnoha vědeckých studií. V zahraničí je Outkovka kafrová součástí i některých patentů.

● Extrakt v prášku z houby Outkovky kafrové s obsahem více jak 20% polysacharidů a 6% triterpenů. Čistý obsah balení: 50 g.

Cena
990 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Vytisknout Vložit do seznamu

Outkovky kafrové si poprvé všimli domorodci na Tchaj-wanu. Jedná se o vysoce ceněnou houbou, která se používá v tradiční lidové medicíně hlavně na Tchaj-wanu. 

Současná medicína v houbě objevila řadu biologicky aktivních látek, které jsou předmětem intenzivního výzkumu. Výzkumu houby Antrodia cinnamomea (outkovka kafrová) je věnováno mnoho diplomových prací a dnes už také několik patentů.

Latinský název: Taiwanofungus camphoratus

Jiné názvy: Antrodia cinnamomea, Antrodia camphorata, Niu Chang Chih, Taiwanofungus camphoratus, Niu-Chang, Chang-ku, Niu-Chang-ku, Hong-Chang-Chih, Ganoderma camphoratum, Ganoderma comphoratus

Země původu: provincie Zhejiang, Asie

Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Pěstování Aplikace
práškový extrakt horkou vodou
>20% polysacharidů
>6% triterpenů
SSF Mycelium kultivace mykoterapie


Historie použití: Tchajwanská medicína, tradiční přírodní medicína, TČM, mykoterapie, alternativní medicína

Obsahové látky: Polysacharidy, triterpenoidy – antciny – methylantcinát K, B a C, kyselina eburicoová a dehydroeburicoová, antrochinonol, zhankuové kyseliny (ZAA), adenosin, kyselina maleinová a jantarová – antrodiny A až E , antrochinonoly, glykoproteiny

Souvisí s: Biologickými aktivními látkami

Zařazení:   Surovina pro následné a individuální zpracování

Tento produkt není schválen Evropskou Unii jako potravina ani potravinový doplněk. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nesmíme u tohoto produktu jako prodejci uvádět některé informace a zdravotní tvrzení. Není určeno k vnitřnímu užití. Pro více informací doporučujeme návštěvu herbáře.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Tržiště 14, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o této houbě se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!

Máte dotaz k produktu? Napište nám.