LifeChi - Outkovka kafrová (Antrodia cinnamomea) extrakt v prášku 50 g

Outkovka kafrová je mimořádně ceněná houba rostoucí na Tchaj-wanu pod kůrou skořicovníku Kanehirova (Cinnamomum kanehirai). Tato vzácná houba je předmětem mnoha vědeckých studií. V zahraničí je Outkovka kafrová součástí i některých patentů.

● 100% přírodní extrakt v prášku z houby Outkovky kafrové s obsahem více jak 20% polysacharidů a 6% triterpenů. Čistý obsah balení: 50 g.

Cena
990 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
50 g
VytisknoutVložit do seznamu

Outkovky kafrové si poprvé všimli domorodci na Tchaj-wanu v kůře skořicovníku. Jedná se o vysoce ceněnou houbou, která se používá hlavně na Tchaj-wanu. 

Současný výzkum v houbě objevil řadu aktivních látek, které jsou předmětem intenzivního zkoumání. Výzkumu houby Antrodia cinnamomea (outkovka kafrová) je věnováno mnoho diplomových prací a dnes už také několik patentů.

Latinský název: Taiwanofungus camphoratus

Jiné názvy: Antrodia cinnamomea, Antrodia camphorata, Niu Chang Chih, Taiwanofungus camphoratus, Niu-Chang, Chang-ku, Niu-Chang-ku, Hong-Chang-Chih, Ganoderma camphoratum, Ganoderma comphoratus

Země původu: provincie Zhejiang, Asie

Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Pěstování Aplikace
práškový extrakt horkovodní a alkoholová >20% polysacharidů
>6% triterpenů
SSF Mycelium kultivace mimo EU, věda, výzkum


Historie použití: Tchajwanská medicína, TČM, alternativní medicína

Obsahové látky: Polysacharidy, triterpenoidy – antciny – methylantcinát K, B a C, kyselina eburicoová a dehydroeburicoová, antrochinonol, zhankuové kyseliny (ZAA), adenosin, kyselina maleinová a jantarová – antrodiny A až E , antrochinonoly, glykoproteiny

Souvisí s: aktivními látkami

Zařazení:   Surovina pro následné a individuální zpracování

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie. Tento produkt není potravina a není určen k orálnímu užití.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Máte dotaz k produktu? Napište nám.