LifeChi - Housenice červená (Cordyceps militaris) extrakt v prášku 50 g

LifeChi - Housenice červená (Cordyceps militaris) extrakt v prášku 50 g

Tato houba patří mezi vysoce uznávaný prostředek v tradiční čínské medicíně.

● Extrakt v prášku z houby Cordyceps militaris s obsahem více jak 30% polysacharidů, 0,1% cordycepinu a 0,5% adenosinu. Čistý obsah balení: 50 g.

Cena: 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: LifeChi
Hmotnost: 50 g

Houba Cordyceps pochází z tradiční čínské medicíny. V Evropě a v USA se stává součástí fitness odvětví.

Latinský název: Cordyceps militaris

Jiné názvy: Cordyceps, Housenice červená, Žezlovka čínská, Clavaria militaris, Ophiocordyceps sinensis, Chinese caterpillar mushroom, Tibetian caterpillar fungus, Yartsa gunbu, Yatsa gunbu, Yarshagumba, Yarchagumba, Chong cao, Jarca günbu

Země původu: provincie Zhejiang, Asie


Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Pěstování
Aplikace
práškový extrakt horkou vodou >30% polysacharidy
>0,1% cordycepin
>0,5% adenosin
kultivace
mimo EU, mykoterapie, věda, výzkum, kosmetika


Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, doplňky stravy, mykoterapie, alternativní medicína

Obsahové látky: Polysacharidy, glukany, triterpenoidy, cordycepin, adenosin, D-manitol, cordymin, kyselina cordycepsová, steroly, vitamíny a stopové prvky minerálů

Souvisí s: fitness, sportovci, bodybuildingem, VO2max

Zařazení:   Surovina pro následné a individuální zpracování

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie. Tento produkt není potravina a není určen k orálnímu užití.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Tisknout