Jedlý film 200 ks

Jedlý film je velice tenký průhledný papírek, vyrobený z bramborového škrobu. Používá se k snadnému a rychlému dávkování bylin, hub, doplňků stravy, olejů, kloubní výživy a jiných oblíbených produktů, které jsou například velice hořké nebo nechutnají dobře.

Cena
390 Kč
Dostupnost:
Skladem
bal
Hmotnost:
50 g
VytisknoutVložit do seznamu

Usnadněte si dávkování bylin, hub, doplňků stravy a dalších oblíbených produktů.


Co je jedlý film?

Jedná se o velice tenký průhledný papírek, vyrobený z bramborového škrobu. Používá se k dávkování bylin, hub, doplňků stravy, léků a jiných oblíbených produktů v práškové formě jejichž dávkování bývá spojeno s mnoha nepříjemnostmi. Pokud užíváte tyto suplementy, moc dobře víte, jak je zdlouhavá jejich příprava před konzumací, často se setkáváte s hořkou chutí nebo cenou, kterou musíte připlatit za kapsulované nebo lisované tablety. Jedlý film dokáže tyto nepříjemnosti s užíváním sypkých doplňků stravy odstranit. 


Jaké jsou další výhody jedlého fimu?

Velkou výhodou je jeho nepropustnost, díky které lze užívat produkty bez jakýchkoliv nežádoucích chutí nebo změn v konzistenci. Jedlý film je schopen pojmout až 6x více obsahu než obyčejná kapsle. Pro srovnání - do kapsle o velikosti 00 se vejde asi 0,5 g prášku, zatímco do jednoho jedlého filmu je možné nasypat 3 až 5 g prášku v závislosti na jeho hustotě. Díky všem jeho vlastnostem ušetříte peníze, které byste utratili za běžné kapsle.

Jak používat jedlý film?

Nejjednodušším řešením je zabalený jedlý film podržet mezi prsty, ponořit na chvíli do vody, vložit do úst a spolu s vodou zapít. Pro snadnější přípravu naleznete v každém balení praktické pomůcky jakými jsou dřevěná lžička a papírový skládací stojánek s návodem.


- V jednom balení je 200 ks jedlých filmů ve tvaru kotoučku (disku) o průměru 90 mm.

- Balení dále obsahuje dřevěnou lžičku a papírový skládací stojánek s návodem.

- Jeden jedlý film pojme 3 - 5 g prášku (podle hustoty).


Složení: Bramborový škrob (Non-GMO), BEZ lepku, barviv, GMO, dochucovadel a konzervantů.

Země původu: Japonsko

Hmotnost obsahu v balení: 38 g


Jiné názvy: edible film, oblát, oblátový film, obalový film, inkapsulační film, nutraceutický film, škrobový film, película comestible, film comestible,  essbarer Film, pellicola commestibile, oblate papes, oblátový papír, jedlý papír, jedlý oplatkový papír

Více na www.jedlyfilm.cz

Jak se používá jedlý film?

Máte dotaz k produktu? Napište nám.