Nádoba z fialového Miron skla 200 ml

Nádoba ze speciálního fialového skla Miron slouží k uschování produktů, které chcete ochránit před oxidací nebo před nepříznivými světelnými vlivy.

Cena
169 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Hmotnost:
195 g
VytisknoutVložit do seznamu

Nádoba ze speciálního fialového skla Miron slouží k uschování produktů, které chcete ochránit před oxidací nebo před nepříznivými světelnými vlivy. Fialové Miron sklo působí jako přírodní filtr zachycující ty složky světelného spektra, které by mohly uschované látky znehodnotit. Díky tomu pomáhá Miron sklo udržovat produkty v jejich původní, nejvyšší kvalitě.

Fialové sklo Miron sice zachycuje potenciálně škodlivé složky světla, prospěšné světelné paprsky k produktům ale propouští. Látky uschované v této dóze tak nejen neztrácí kvalitu, ale zároveň se prodlužuje jejich životnost i účinnost. Každá dóza z Miron skla je uzavíratelná. K jejímu uzavření slouží šroubovací uzávěr a vzduchotěsné těsnění. Můžete si být tedy stoprocentně jistí, že vaše produkty zůstanou vždy bezpečně uschované.

V nádobě z Miron skla můžete skladovat extrakty z bylin i z funkčních hub a to jak v podobě prášku, tak i v podobě kapslí, jež si můžete s pomocí naší ruční kapslovačky vyrobit sami doma. Objemově se do nádoby z fialového skla vleze přibližně 100 kusů domácích kapslí velikosti 00 nebo 100 g práškového extraktu


Specifikace

Materiál: sklo, plast

Barva: fialové sklo Miron, víčko: černý plast

Velikost: 11,5x6,1 cm

Kapacita: 200 ml; 100 ks kapslí velikosti 00 nebo 100 g sypkého prášku či extraktu

Váha: 195 g

Máte dotaz k produktu? Napište nám.