Ruční plnička kapslí "00" pro 400 ks kapslí

Máte své osvědčené bylinky? Namíchejte si své vlastní elixíry přesně podle sebe a to vše z pohodlí domova. Můžete využít práškové extrakty z hub a jiných bylin. Využít se dá cokoliv, co má požadovanou konzistenci. Jednotlivé směsi navíc můžete kombinovat. Vytvořit se dají třeba bylinkové kapsle na spaní z meduňky, heřmánku a chmele. Nebo kapsle na posílení imunitního systému z extraktu z Reishi. Můžete tak vyrobit směs na míru svým blízkým a připravit jim dózu kapslí jako dárek.

Cena
3 740 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Hmotnost:
2500 g
VytisknoutVložit do seznamu

Namixujte si své vlastní elixíry v kapslích z pohodlí domova.

Záleží nám na vašem pohodlí, a proto jsme do naší nabídky zařadili ruční plničku kapslí a dva druhy průhledných kapslí na výrobu vlastních směsí. Díky nim si doma snadno vyrobíte až 400 kusů tobolek velké velikosti "00" během pár minut. Plnící množství této velikosti je cca 480-950 mg sypkého extraktu na jednu kapsli

Jaké jsou hlavní výhody výroby domácích kapslí? Tady jsou tři z nich.

    

  1. Lépe se užívají

Hlavní výhodou kapslí je jejich pohodlné užívání. Jednoduše si zvolíte množství extraktu, který chcete daný den užít, tento extrakt nebo směs extraktů naplníte do kapslí a máte hotovo. Pohodlné, bez hořkosti či jiných nepříjemných chutí. Nemusíte řešit ani zápach z úst, pokud například užíváte výtažky z česneku a podobně.

  

  1. Namícháte si vlastní výživný koktejl

Další věcí, kterou si na domácím kapslování zamilujete, je možnost namíchat si obsah přesně podle sebe. Máte své osvědčené bylinky? Můžete využít práškové extrakty z hub a jiných bylin. Využít se dá cokoliv, co má požadovanou konzistenci. Jednotlivé směsi navíc můžete kombinovat (jen se ujistěte, že se dané směsi k sobě hodí). Takže si můžete vytvořit třeba bylinkové kapsle na spaní z meduňky, heřmánku a chmele. Nebo kapsle na posílení imunitního systému z extraktu z Reishi.

  

  1. Kapsle želatinové i veganské

Myslíme na vaše potřeby, a proto si u nás můžete vybrat mezi želatinovými a veganskými kapslemi. Oba typy jsou dostupné ve velikosti "00" a fungují na stejném principu. Jak při koupi želatinových, tak při koupi veganských kapslí navíc ušetříte, protože výroba domácích tobolek je výrazně levnější, než když si je koupíte již hotové.Něco navíc

Naše kapsle jsou již rozdělené, takže nemusíte každý kus jednotlivě rozdělovat a třídit. Ušetříte spoustu času, který můžete věnovat vymýšlení nových bylinkových kombinací. Nebo můžete vyrobit směs na míru svým blízkým a připravit jim dózu kapslí jako dárek.

Kapsle je vhodné uchovávat v plastové nebo skleněné, dobře uzavíratelné nádobě. Nesmí se k nim dostat vlhkost. Skladujte je na tmavém a spíše chladnějším místě. Samotné používání kapslovače není složité, naučíte se ho rychle. Můžete využít návod níže, kde je vše vysvětleno krok za krokem. Těšíme se na vaše reakce.


Videonávod na plnění kapslíSpecifikace

Materiál: ABS plast

Barva: modrá

Velikost: 37x25x8 cm

Pro velikost kapsle: "00"

Kapacita kapslí: 400 ks

Váha: 2,5 kg

Máte dotaz k produktu? Napište nám.