Dřevní houby v přírodě a kuchyni

Tato kniha nabízí přehled u nás rostoucích jedlých a léčivých dřevních druhů hub, které lze najít nejen v lesích, ale i v městských parcích, alejích a sadech prakticky po celý rok.

Cena
344 Kč
Dostupnost:
Nedostupné
ks
ISBN:
978-80-7281-480-0
VytisknoutVložit do seznamu

Kniha je určena praktickým houbařům i všem zájemcům o užitečné dary přírody. Nabízí přehled u nás rostoucích jedlých a léčivých dřevních druhů hub, které lze najít nejen v lesích, ale i v městských parcích, alejích a sadech prakticky po celý rok. Seznamuje s dobou jejich výskytu a kromě toho učí, jak zcela bezpečně rozlišit tyto houby od některých podobných, avšak nejedlých či případně jedovatých druhů. Je koncipována tak, aby i bez použití složitých metod určování mohl každý zájemce snadno poznat vyobrazené jedlé a léčivé druhy dřevních hub a využít je pro kuchyňské i léčebné účely. 

Obsahuje barevný fotoatlas dřevních hub, včetně několika desítek druhů s léčivými účinky, jakož i informace potřebné k rozlišení některých dalších druhů hub. Především houbařské kulináře potěší obsáhlá houbařská kuchařka s fotografiemi pokrmů a různých specialit připravených z jedlých dřevních hub. Díky knize DŘEVNÍ HOUBY V PŘÍRODĚ A KUCHYNI se ani za nepříznivého ročního období a počasí nevrátíte ze svých houbařských výprav s prázdným košíkem.


Výrobce: Eminent

Autor: Radomír Socha, Aleš Vít

Počet stran: 384

Rok vydání: 2014

Formát: 216 × 135 × 26 mm, pevná knižní vazba

Jazyk: čeština

Hmotnost: 737 g

EAN: 9788072814800

ISBN: 978-80-7281-480-0

Máte dotaz k produktu? Napište nám.