Želatinové kapsle - velikost "00" (rozdělené) - 100 ks

Hlavní výhodou želatinových kapslí je jejich pohodlné užívání. Jednoduše si zvolíte množství extraktu, který chcete daný den užít, tento extrakt nebo směs extraktů naplníte do kapslí a máte hotovo. Pohodlné, bez hořkosti či jiných nepříjemných chutí.

Varianta:
Cena
119 Kč
Dostupnost:
Skladem
bal
Hmotnost:
20 g
VytisknoutVložit do seznamu

Želatinové kapsle (HGC) se od „normálních“ kapslí liší tím, že jsou již rozdělené. Takže horní a dolní část kapslí je samostatně. Tím odpadá zdlouhavé manuální oddělování kapslí od sebe. Výsledkem je značná časová úspora při plnění kapslí, zejména při práci s naší Ruční plničkou kapslí "00".
Kapsle jsou vyrobeny z hovězí želatiny a odpovídají předpisům Kosher a Halal. Zacvakávací uzávěr kapslí drží dvě části kapsle pohromadě a zabraňuje neúmyslnému úniku plniva.
Kapsle jsou bez chuti a lze je plnit všemi běžnými manuálními i automatickými zařízeními na plnění kapslí.

Velikost tobolek: „00“ (23,3 x 8,2 mm)
Obsah / objem: 0,9 ml
Plnicí množství (podle hustoty): 480 - 950 mg

Barva: naturální transparentní
Jedna čajová lžička odpovídá: cca 5 kapslí

Země původu: Německo

Poznámka
Tobolky jsou vhodné k plnění potravinových doplňků, bylin, přírodních látek atd. Měly by být chráněny před slunečním zářením a vlhkostí a neměly by být naplněny (vodnatými) tekutinami, jinak by se před použitím rozpustily. Vhodná skladovací teplota je 15 až 25 ° C. Tobolky nejsou entericky potaženy a rozpouštějí se v žaludku.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.