LifeChi - Borovicový pyl (Pinus massoniana) prášek 100 g

Borovicový pyl je žlutý prášek, který dozrává v hojném množství každý rok v borových lesích. Borovice je jeden z nejstarších stromů na světě, který přenáší genetickou informaci v obsahu pylu. Borovicový pyl je v současnosti jednou z nejžádanějších surovin. Je oblíbený hlavně v zahraničí převážně u sportovců. 

● 100% přírodní prášek z borovicového pylu s více jak 99% narušenou buněčnou stěnou pylových zrn. Čistý obsah balení: 100 g.

Cena
412,16 Kč 448 Kč
-8 %
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
100 g
VytisknoutVložit do seznamu

Borovicový pyl je uznáván v tradiční čínské medicíně již přes 2000 let. Pyl z borovice je doslova napěchován přírodními látkami. Obsahuje přes 200 aktivních prvků, vitamín D3, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, komplex fytosterolů, glutathion, vitamíny skupiny B, enzymy a mastné kyseliny. Z minerálů zejména selen, hořčík, železo a zinek. 

Pyl se sbírá ručně, tím je zachována jeho čistá forma a nejvyšší kvalita. Borovicový pyl se dále zpracovává technologií rychlého proudění vzduchu tak, aby jeho buněčná stěna pylových zrn byla narušena z více jak 99%. Pod buněčnou stěnou se nacházejí všechny užitečné látky. Proto je důležité, aby borovicový pyl měl narušenou buněčnou stěnu jednotlivých pylových zrn alespoň z 99%. - Tuto skutečnost lze jednoduše otestovat ve vodě. Zpracovaný borovicový pyl s narušenou stěnou pylových zrn se usazuje na dně sklenice s vodou. Nezpracovaný surový borovicový pyl plave na hladině vody.


Latinský název: Pinus massoniana

Jiné názvy: Pine pollen, Pollen pini, Song Hua Fen

Země původu: provincie Zhejiang, jezera Qiandao Lake, Asie


Zařazení Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Zpracování
Aplikace
surovina pro následné a individuální zpracování
pylový prášek
> 98% shell-broken
fytosteroly,
vitamíny,
minerály,
aminokyseliny
ruční sběr
mimo EU, věda, výzkum, kosmetikaHistorie použití: TČM, Ájurvéda

Obsahové látky: vitamíny, minerály, aminokyseliny, omega 3, 6 a 9, vláknina, enzymy, koenzymy, flavonoidy, monosacharidy

Souvisí s: sport, fitness, bodybuilding, přírodní kosmetika

Zařazení:   Surovina pro následné a individuální zpracování

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie. Tento produkt není potravina a není určen k orálnímu užití.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Máte dotaz k produktu? Napište nám.