LifeChi – He Shou Wu (Polygonum multiflorum) extrakt v prášku 25 g

Rdesno mnohokvěté pochází z Číny a je známé pro své využití v tradiční čínské medicíně. Kořen této rostliny, se také nazývá He shou wu nebo Fo-ti.

Extrakt 10:1 v prášku z kořene rdesna mnohokvětého. Čistý obsah balení: 25 g.  

Cena
290 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
100 g
VytisknoutVložit do seznamu

Rdesno mnohokvěté se vyskytuje v mnoha částech světa a je mu přisuzováno několik účinných vlastností. Mezi ně patří například podpora normální činnosti kardiovaskulárního systému a podpora  normální hladiny cholesterolu v krvi.

Rdesno mnohokvěté, známé také jako rdesno nebo věsenka, je rostlina z čeledi rdesnovitých (Polygonaceae). Je to trvalka s plazivými lodyhami a kulovitými květenstvími tvořenými mnoha malými květy. Její vědecké jméno je Polygonum multiflorum. 


Latinský název:  Polygonum multiflorum

Jiné názvy: Rdesno, věsenka mnohokvětá , He shou wu – (何首) – black-haired Mr. He (černovlasý pan He) , Fo-ti, Chinese Knotweed, Flowery Knotweed, Climbing Knotweed, Heshouwu, Tuber Fleeceflower, He Shou Wu Teng, Fo Ti Tieng

Země původu: provincie Shaanxi, Asie


Jakost
Typ
Extrakce
Aktivní sloučeniny
Aplikace
potravinářská
práškový extrakt z kořene
horkovodní

antrachinony

doplňky stravy, fytoterapie


Historie použití: Tradiční čínská a indická medicína

Účinné látky: Antrachinony (emodin, rhein, aloe-emodin), fosfatidylocholin, lecitin, β-sitosterol, fenolické sloučeniny a flavonoidy

Souvisí s: Vlasy, pokožka, vitalita

Užívání: Obvykle postačuje u takto koncentrovaného extraktu cca 0,5 g až 0,8 g extraktu v jedné dávce. Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně. Odměřenou dávku extraktu můžete rozpustit ve vodě, čaji nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, smoothie apod.), případně dochutit mlékem a medem.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o účincích této rostliny se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

    Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.