LifeChi - Reishi (Ganoderma lucidum) sušené plodnice 100 g

Reishi, česky Lesklokorka lesklá, patří k nejznámějším houbám. Pro své účinky si vysloužila přezdívku božská nebo královská houba.

● Sušené drcené plodnice funkční houby Reishi. Čistý obsah balení: 100 g.

Cena
199 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
100 g
VytisknoutVložit do seznamu

Reishi pochází z jižní a jihovýchodní Asie. První zmínky o houbě najdeme už v knihách sepsaných před více 4 000 lety. Od té doby se Reishi využívá v tradiční čínské medicíně .

Reishi obsahuje také množství bioaktivních molekul (terpenoidy, fenoly, aminokyseliny, polysacharidy).


Latinský název: Ganoderma lucidum

Jiné názvy: Reishi, Reischi, Lesklokorka lesklá, Ling Zhi, Mannetake, Leskloporka, Panacea Polypore, Linh chi

Země původu: provincie Zhejiang, Asie

Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, mykoterapie, alternativní medicína

Účinné látky: Polysacharidy, glukany, triterpenoidy, kyselina ganoderminová, esenciální aminokyseliny, mannogalaktoglukan, sacchachitin, lektiny, peptidoglycany – proteoglykan, lanostan, kyselina ganoderová a lucidenová, ganoderan, ganoderiol, lektiny a nukleosidy, mastné kyseliny, zinek, selen, měď, vápník, germanium, vitamíny skupiny B

Souvisí s: Beta-glukany, probuzením životní energie Qi a Shen

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz


Více o účincích této houby se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.