LifeChi - Reishi (Ganoderma lucidum) spórový olej 120 tbl

Spórový olej z Reishi se získává ze spórového prášku této houby. Olej je několikanásobně koncentrovanější než samotný spórový prášek. Pro zvýšení účinků je optimální spórový olej užívat společně s extraktem z Reishi nebo spórovým práškem z Reishi.

● Spórový olej z funkční houby Reishi s obsahem více jak 20% triterpenů. Čistý obsah balení: 120 gelových tablet po 500 mg.

Cena
1 790 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
ks
Značka:
Hmotnost:
60 g
VytisknoutVložit do seznamu

Houba Reishi pochází z jižní a jihovýchodní Asie, roste však druhotně také v Evropě, Americe a střední Africe. Je nejznámější a nejdéle používanou funkční houbou. Její spektrum účinků je pozoruhodné. První popisované zmínky o jejich účincích najdeme v knihách z období čínské dynastie Han (25 př.n.l. – 250 n.l.).

Spórový olej se získává pomocí vyspělé technologie extrakce CO2 ze spórových semen (výtrusů) houby Reishi. Díky tomu spórový olej obsahuje více jak 20% triterpenů! Poslední šarže obsahuje dokonce 24,5% triterpenů. Triterpeny jsou účinnou látkou funkčních hub. Spórový olej obsahuje kromě triterpenů i další bioaktivní sloučeniny jako jsou polysacharidy.

Naše Reishi je kultivována v provincii Zhejiang. Konkrétně jde o druh Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.

Latinský název: Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.

Jiné názvy: Reishi spore oil, Lesklokorka lesklá, Ling Zhi, Mannetake, Leskloporka, Panacea Polypore, Reischi, Linh chi

Země původu: provincie Zhejiang, Asie


Jakost
Typ
Extrakce
Aktivní sloučeniny
Aplikace
potravinářská, farmaceutická
spórový olej
CO2
>20% triterpeny
doplňky stravy, mykoterapie


Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, doplňky stravy, mykoterapie, alternativní medicína

Účinné látky: Polysacharidy, glukany, triterpenoidy, kyselina ganoderminová, esenciální aminokyseliny, mannogalaktoglukan, sacchachitin, lektiny, peptidoglycany – proteoglykan, lanostan, kyselina ganoderová a lucidenová, ganoderan, ganoderiol, lektiny a nukleosidy, mastné kyseliny, zinek, selen, měď, vápník, germanium, vitamíny skupiny B

Souvisí s: Beta-glukany, imunitním systémem, přirozenou obranyschopností, normální funkcí oběhové soustavy, normální hladina cholesterolu v krvi, probuzením životní energie Qi a Shen

Užívání: Spórový olej z Reishi ve formě gelových tablet užíváme 1 – 2 tablety, 2x denně mezi jídly. V mykoterapii až 3x denně. Zapijeme dostatečným množstvím vody.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o účincích této houby se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.

Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Upozornění: Není vhodné užívat s léky potlačující imunitu (např. po transplantaci).
  • Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

    Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.