LifeChi – Shilajit Mumio (Asphaltum Punjabianum) extrakt v prášku 25 g

Mumio se po staletí používá v tradiční ajurvédské a tibetské medicíně. Mumio, také známé jako Shilajit, je přírodní látka, která se nachází v himálajských horách. Je to lepkavá pryskyřice podobná dehtu, která vytéká z hornin v těchto horských oblastech.

● Extrakt v prášku z minerální pryskyřice Shilajitu s obsahem 50% kyseliny fulvické. Čistý obsah balení: 25 g. 

Cena
490 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Značka:
Hmotnost:
25 g
VytisknoutVložit do seznamu

Mumio je bohaté na minerály, stopové prvky, kyselinu fulvickou a další organické sloučeniny. Vzniká po dlouhou dobu rozkladem rostlinné hmoty a mikrobiální činnosti v horách.


Mumio má četné přínosy a často se používá jako omlazující tonikum a adaptogen. Mumio je považováno za přírodní energizér a může pomoci zlepšit výdrž a fyzickou výkonnost.

Latinský název: Asphaltum Punjabianum

Jiné názvy: Minerální dehet, černý asfalt, Moomiyo, Asphalt, Silajita, Silajatu, Mum, Mineral, Black, Silajit, Shilajeet, Shilajeet mumiyo, Asphaltum punjabinum, Brag-shun, Dorobi, Salajeet, Shilajit rock, Brug-shun, Mumie

Země původu: Asie, sběr Tibet


Jakost Typ Extrakce Aktivní sloučeniny
Zpracování
Aplikace
potravinářská, farmaceutická
práškový extrakt z minerální pryskyřice horkovodní 50% kyselina fulvická
ruční sběr
doplňky stravy, fytoterapie, kosmetikaHistorie použití: Tradiční tibetská a indická ayurvédská medicína, Ruská tradiční medicína, Perská tradiční medicína

Účinné látky: Fulvické kyseliny, huminové kyseliny, minerály (železo, hořčík, vápník, draslík, zinek, měď a mangan), stopové prvky (selen, chrom a molybden), aminokyselin (fenylalanin, histidin, valin, methionin a lyzin), dibenzo-α-pyrony, fulvic acid

Souvisí s: Rasayany, vyživování, obnovení,  normálním stavem kostí a kloubů, normálním trávením, metabolismem sacharidů a lipidů, imunitním systémem – antioxidant, menstruačním komfortem, duševní a poznávací činností, omlazením, normální funkcí reprodukčního systému, normální funkcí močové soustavy, kontrolou tělesné hmotnosti

Užívání: Obvykle postačuje u takto koncentrovaného extraktu 0,5 g v jedné dávce (jedna orientační odměrka, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x denně, ve fytooterapii až 2x denně. Extrakt má zemitou chuť, odměřenou dávku je dobré rozpustit ve vlažném čaji nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, smoothie apod.), případně dochutit mlékem a medem.

Prodejce: Tomáš Měřínský, Křižanovice u Vyškova 58, 682 01 Vyškov, CZ, www.lifechi.cz

Více o účincích tohoto minerálu se dozvíte z lidového léčitelství, v herbářích, lékopisech nebo z vědeckých prací!


Upozornění:

Pro více informací a historii použití v tradiční přírodní medicíně Vás musíme odkázat na herbáře nebo na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů uvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu.

Máte dotaz k produktu? Napište nám.

 • Upozornění:

  • Doplněk stravy
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Jiná upozornění: máte-li nějaké zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky je vhodné se poradit s lékařem nebo farmaceutem.
  • Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

   Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.